Rádi bychom vás pozvali na oficiální Mistrovství České republiky v cheerleadingu /“CZCN“/, které je vrcholnou soutěží sezóny s možností kvalifinace na ECU Europeans 2017. Již 16. ročník Mistrovství ČR proběhne v sobotu 13. 5. 2017 v prostorách oblíbené haly TJ Královka na pražské Letné. Vítězové postupových kategorií budou automaticky nominováni na ECU Europeans 2017 v Praze. Termín přihlášek se již blíží ke konci, máte poslední týden na to, se zapsat do boje o tituly Mistr ČR 2017! :-)

Letošní ročník Mistrovství ČR je doménou výhradně týmových Cheer a Dance divizí. Malé divize mají své finále na Národní soutěži malých divizí v dubnu.

Prostudujte si prosím důkladně soutěžní Pravidla, nominační podmínky pro postup a pravidla ECU Europeans 2017, kde jsou oproti předchozím ročníkům významné změny! Rádi bychom vás upozornili především na tyto body:

  • Na Mistrovství ČR a ECU Europeans již nebudou malé divize (Group stunts, Partners stunts, Doubles Dance), tedy se nejedná o nominační kategorie na ECU Europeans 2017 z Mistrovství ČR (CZCN reps. NSMD)
  • Minimální počet účastníků v týmových divizích na ECU Europeans 2017 je 16 osob!!! V případě Team Jazz 18!!! Toto je zohledněno v aktualizaci pravidel a seznamu otevízaných divizí pro Mistrovství ČR (CZCN).
  • Týmy s příznakem Small a Large budou vyhlašovány společně pod názvem „AWARD“ viz Pravidla – tabulka s přehledem otevíraných divizí. Na ECU Europeans 2017 se však mohou nominovat pouze dva nejlépe umístěné týmy s příznakem Large.
  • Seniorské týmy budou na ECU Europeans repretentovat ČR v Level 5 Elite. Postupovou kategorií z CZCN je nově Allgirl Elite (L5) a Level 5 Coed Elite (L5).
  • Dále v posledním updatu pravidel (březen) byly upraveny tyto nepřesné formulace:
    • délka pokřiku (doporučená délka je minimálne 30 vteřin) 
    • ročník v tabulce s přehledem divizí u Team Coed Senior Elite (správně je do roku 2003).

Přihlášky zasílejte přes Elektronický registrační www.cach.cz/registrace nejpozději měsíc před konáním soutěže, tj. do 13. 4. 2017. (Upozorňujeme, že DL je již za týden, v den konání soutěže NSMD. Doporučujeme proto přihlášky připravit a odeslat s předstihem.)

Mistrovství ČR je určené pouze pro řádně registrované členy České asociace cheerleaders.

 

Soutěžní poplatky při účasti v 1 týmové divizi – 400 Kč/osoba, ve 2 a více týmových divizích – 450 Kč/osoba. Sleva 50% pro Mini. Až 8 trenérů na tým zdarma.

 

Vstupeneky za zvýhodnené ceny budou opět v předprodeji sítě Ticketportal.

 

Stránka soutěže http://www.cach.cz/index.php/akce-a-souteze/czcn-2017

 

FB Event https://www.facebook.com/events/1676479535985068/

 

.

Připomeňme si atmosféru lonského ročníku!!

CZCN 2016 od Česká Asociace Cheerleaders on Vimeo.

Související dokumenty Informace

Datum konání:

13. 5. 2017

Místo konání:

TJ Královka Praha, Nad Královskou oborou 1080/51, 170 00 Praha 7-Bubeneč

Kontakt: cach(at)cach.cz

Vstupenky: TicketPortal

 

TJ Královka Praha

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.