Česká asociace cheerleaders a Česká asociace amerického fotbalu zrealizovali první společný ročník slavnostního galavečera, na kterém se oceňovali úspěšné sportovce a osobnosti českého cheerleadingu a amerického fotbalu. Po úspěšném loňském ročníku, který byl pouze pod taktovkou České asociace cheerleaders došlo v roce 2016 k propojení obou těchto historicky spjatých sportů v další oblasti a společném galavečeru.

Česká asociace cheerleaders vyzvala již podruhé sdružené sportovní kluby k nominaci úspěšných a zasloužilých trenérů, sportovců a osobností do vyhlašované sportovní ankety TRENÉR a SPORTOVEC ROKU.

Vítězové kategorií cheerleading:

  • Síň slávy Veronika Ludvíková - Quintana
  • Trenér roku Linda Kotvová Prague Eagles
  • Sportovec roku peewee Kristýna Slaninová Glitter Stars
  • Sportovec roku junior Sabina Macharová Glitter Stars
  • Sportovec roku senior žena Aneta Macharová Glitter Stars
  • Sportovec roku senior muž Jakub Přibilík ACT

Dále byla výkonným výborem České unie sportu oceněna i předsedkyně České asociace cheerleaders Nikol Míková a získala čestné úznání VV ČUS za významný a výjimečný přínos k rozvoji sportu v ČR.

Slavnostní galavečer se konal 23. 1. 2016 v Praze v historickém Paspově sále a přispěl tak ke zviditelnění práce dobrovolných i profesionálních trenérů, i činnosti jejich sportovních organizací a zároveň ocenil nejlepší sportovce a trenéry. Akce přispěla k další podpoře sportu v každém regionu, k posílení olympijské myšlenky, propagaci zdravého životního stylu a v neposlední řadě také sportovního odvětví a místa, ve kterém sportovci a trenéři působí. Ocenili jsme práci a obětavost těch, kteří jsou významnými příklady pro nás ostatní a pomáhají rozvoji našeho krásného sportu.

Významným přínosem byla i spolupráce s asociací amerického fotbalu, propojení těchto historicky spjatých sportů v další oblasti, rozšíření propagace akce. Mezi další společné aktivity obou asociací patří každoročně Mega cheer show pořádaná při koníní Czech Bowl v americkém fotbalu, spolupráce v oblasti Inicictiva Sport 2012 a dalších akcích, kde jsou tyto skvělé sporty často propojeny.

Všichni finalisté obdrželi osobní video vizitky, certifikát , květinu a vítězové jednotlivých kategorií originální skleněnou trofej od společnosti PRECIOSA, která akci podpořila sponzorským darem. Dále vítězové obdrželi poukázky od společnosti Under Armour v hodnotě 2000 Kč a poukázky na nákup zboží v hodnotě 500 Kč od společnosti ETAM. Finalisté poukázky od společnosti Under Armour v hodnotě 500 Kč.

Večerem prováděl moderátor Jiří Kalemba, ČT. Součástí bohatého porgramu byl zpěvák Pavel Callta, nomivaný na objev roku 2015v anketě Mattoni Slavík, vystoupili a ukázku cheerleadingu předvedli JNS cheerleaders, group stunt show, Wild Cheerleaders pom dance show. Restaurace Poterfená husa připravial výborný raut a závěr večera patřil tombole s cenami v hodnotě cca 20 000 Kč.

Výsledky vyhlašovali a trofeje vítězům předávaly významné osobnosti českého cheerleadingu.

 

Fotogalerie k akci: zde

Video reportáž ČT24: zde

Mediální spolupráce:

ČT24 , isport.cz, Sport

Partneři akce:

Under Armour, Preciosa, Etam, ART video, PK Photography, ČAAF, Beran Catering, Ticketportal, Zuzana Krupičková, Kofola, Rauch

 

Pro všechny příchozí věnoval Under Armour vouchery v hodnotě 200 Kč

19:00 – 21:00 Oficiální část

Vyhlašování ankety Sportovec roku 2015
Vystoupení zpěváka Pavla Callty

21:00 – 24:00 Společenská část

raut, DJ, tanec, zábava

Doprovodný program:

19:00-24.00 - Výstava obrazů s tématikou amerického fotbalu v kulisách

architektonických skvostů Prahy od předních českých fotografů

22:00 - Vystoupení cheerleaders - group stunt show

22:30 - Vystoupení cheerleaders - pom dance show

23:00 - Tombola

Věcné ceny do tomboly věnovali:

Etam, Beran Catering, Hard Rock Cafe, Kofola, Nutrilite, PK Photography, Ticketportal, Under Armour, 5 brandovaných kožených míčů ČAAF a další

Celým večerem vás bude provádět Jiří Kalemba

Vstupenky pouze v předprodeji sítě Ticket portal

Dress code: Creative semi formal

Slavnostní galavečer amerického fotbalu a cheerleadingu

Své nejlepší hráče a cheerleaders vyhlásí Česká asociace amerického fotbalu a Česká asociace cheerleaders na společném galavečeru Sportovec roku 2015: Galavečer amerického fotbalu a cheerleadingu. Oba sporty společně vyhlásí vítěze hned ve dvanácti kategoriích. Pro americký fotbal je to vůbec poprvé, co se budou vyhlašovat jiné kategorie mimo tradičního Hráče roku a loňské novinky, Síně slávy. Mimo tyto kategorie se bude za americký fobal vyhlašovat Objev roku, Junior roku, Offensive MVP a Defensive MVP. Cheerleaders vyhlásí své vítěze v kategoriích Trenér roku, Senior muž, Senior žena, Junior, Peewee a také uvedou nového člena do své Síně slávy. Na galavečeru nebude chybět vystoupení cheerleaders, raut v ceně vstupenky, tanec, soutěž o věcné ceny a večerní zábava. Slavnostní večer bude velkým poděkováním všem, kteří vkládají úsilí do rozvoje českého cheerleadingu a amerického fotbalu v ČR. Večerem bude provázet moderátor Jiří Kalemba, kterého diváci znají z České televize. Galavečer proběhne 23. ledna v pražském Paspově sále od 19:00 a vstupenky je možné zakoupit pouze v předprodeji sítě Ticketportal.

Nominační komise ve složení zástupců komise porotců a mediální komise ČAH vybrala tyto finanasty na titul Sportovec a trenér roku 2015.

Vítěze ankety vyhlásíme na slavnostním galavečeru České asociace cheerleaders a České asociace amerického fotbalu v sobotu 23. 1. 2016 v Paspově sále v Praze.

Slavnostní Galavečer amerického fotbalu a cheerleadingu
Kdo bude NEJ sportovcem roku 2015 ve sportovním cheerleadingu a americkém fotbalu ? To se dozví účastníci slavnostního galavečera, který se bude konat 23.1. 2019 v Praze v historickém Paspově sále, při příležitosti vyhlašování celonárodní ankety Sportovec roku 2015 vyhlašované Českou asociací cheerleaders a Českou asociací amerického fotbalu.


Oba sporty společně vyhlásí vítěze hned ve dvanácti kategoriích. Pro americký fotbal je to vůbec poprvé, co se budou vyhlašovat jiné kategorie mimo tradičního Hráče roku a loňské novinky, Síně slávy. Mimo tyto kategorie se bude za americký fotbal vyhlašovat Objev roku, Junior roku, Offensive MVP a Defensive MVP. Cheerleaders vyhlásí své vítěze v kategoriích Trenér roku, Sportovec Senior muž, Senior žena, Junior, Peewee a také uvedou dalšího člena do Síně slávy.


Slavnostním večerem bude provázet moderátor Jiří Kalemba, kterého diváci znají z České televize. Účastníci galavečera se můžou těšit na vystoupení cheerleaders, soutěž o věcné ceny, raut v ceně vstupenky, vítězové na krásné skleněné trofeje od společnosti Preciosa a všichni společně na příjemnou zábavu při hudbě a tanci.


Slavnostní večer bude velkým poděkováním všem, kteří vkládají úsilí do rozvoje českého cheerleadingu a amerického fotbalu v ČR.


Vstupenky v předprodeji sítě Ticketportál.


Akreditace novinářů/fotografů
Členům Klubu sportovních novinářů bude umožněn vstup na galavečer (18.30 hodin a 20:30 hodin) po předložení platného průkazu a ostatním (nesportovním) novinářům po předložení potvrzené akreditace od ČACH.
• kontaktní osoba: Martina Marešová, PR manažer
• e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
• tel.: +420 723 263 504

SLAVNOSTNÍ GALAVEČER ČESKÉ ASOCIACE CHEERLEADERS A ČESKÉ ASOCIACE AMERICKÉHO FOTBALU

se uskuteční 23. 01. 2016 v prostorách historického Paspova sálu v budově Smíchovského pivovaru,Nádražní 43/84, Praha 5 - Smíchov.

Protože cheerleeding je historicky spjat s americkým fotbalem, v letošním roce poprvé tuto akci pořádáme společně. Na slavnostním galavečeru zatleskáme skvělým sportovcům a osobnostem z obou našich sportovních odvětví.

Těšit se můžete na nominované kategorie, za cheerleaders Trenér roku a Sportovec roku (Senior muž, Senior žena, Junior, Peewee), za americký fotbal budou vyhlášeni Hráč roku, MVP offense D-I (nejužitečnější hráč útoku Divize I), MVP defense D-I (nejužitečnější hráč obrany Divize I), Junior roku a Objev roku. V každém ze sportů zároveň bude zvolena osobnost, která vstoupí do Síně slávy. Ceny pro vítěze věnovala společnost Preciosa.

V průběhu slavnostní oficiální části proběhne vystoupení cheerleaders, dále se pak můžete těšit na raut, tanec, večerní zábavu či oblíbenou společenskou soutěž o věcné ceny "Zkus štěstí".

Přijďte zažít úžasnou atmosféru, těšíme se na Vaši návštěvu!

POZOR! VSTUPENKY JE NUTNO ZAKOUPIT V PŘEDPRODEJI! Doprodej vstupenek na místě NENÍ!

https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=134787

Vstupenka zahrnuje program a raut, vstupenky na stání umožňují i sezení, VYJMA oficiální části večera, k dispozici omezený počet vstupenek, které zajišťují nečíslovaná sedadla při oficiální části.

Vstupenky můžete zakoupit a vytisknout též on-line - HOMEtickets!!

Vážení kolegové,členové ČACH,

Česká asociace cheerleaders připravuje druhý ročník slavnostního galavečera - setkání všech trenérů a cheerleaders, na kterém se budou oceňovat úspěšní dobrovolní i profesionální trenéři, sportovci a osobnosti českého cheerleadingu. Úspěšný první ročník galavečera v lednu 2015 ukázal, že se tato akce stává důležitou součástí našeho sportovního života a bude se pravidelně každoročně opakovat. Slavnostní setkání a ocenění sportovců letos ozvláštní spolupráce s Českou asociací amerického fotbalu. Tato historicky spřízněná sportovní odvětví spolupracují od nepaměti a právě tuto speciální příležitost chceme využít  k setkání členů obou asociací a spříjemnit tyto chvíle vzájemným setkáním mimo hřiště či tělocvičnu.

Rádi bychom vás vyzvali k nominaci významných osobností ve sportovním odvětví cheerleading v anketě TRENÉR a SPORTOVEC ROKU 2015. Vyhlašování vítězů této ankety proběhne na slavnostním galavečeru 23.1. 2016 v Praze v historickém Paspovom sálu.

Kategorie pro nominaci:

  • Trenér roku
  • Sportovec roku (Senior muž, Senior žena, Junior, Peewee)
  • Síň slávy (osobnost, která se významně přičinila o rozvoj sportovního odvětví)


Tak jak jsme většinu z vás informovali na trenérské schůzce na Spirit cheer cupu (dotazníky byli přiloženy v trenérskem průvodci), můžete nominovat za svůj klub vždy jednu osobnost, sportovce v každé vyhlašované kategorii. Pokud váš klub nemá zastoupení v dané kategorii můžete nominovat vámi vybranou osobnost českého cheerleadingu z jiného týmu, která vás zaujala.

V letošním ročníku navíc budou členové ČACH volit “ Cenu sympatie”. Ze všech vámi zaslaných nominovaných sportovců se vytvoří zeď na FB stránce ČACH, kde budou mít možnost cheerleaders a jejich přátelé volit největšího sympaťáka roku 2015 v ČR. Právě proto je povinnou součástí dotazníku také fotografie nominovaného. Prosíme označujte ji jménem nominovaného.

Věříme, že účast Vámi vybrané osobnosti na tomto společenském setkání přispěje k další podpoře sportu ve vašem regionu, k posílení olympijské myšlenky, propagaci zdravého životního stylu a v neposlední řadě také sportovního odvětví a místa, ve kterém sportovci a trenéři působí. Oceňme práci a obětavost těch, kteří jsou významnými příklady pro nás ostatní a pomáhají rozvoji našeho krásného sportu.

V příloze přikládáme informační dopis, dotazník a fotogalerii místa konání.

Vyplněné dotazníky a popisy osobností zasílejte do 15.12. 2015 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Děkujeme za spolupráci.

Za VV ČACH

 Trenér a sportovec roku

Nominační formulář