Sportovec a trenér roku 2016

 

Slavnostní galavečer České asociace cheerleaders a České asociace amerického fotbalu

 
Ke stažení zde.
 
 

Je nám nesmírnou ctí Vás informovat o výsledcích ankety „Sportovec a trenér roku 2016", které byly vyhlášeny na slavnostním Galavečeru ČACH a ČAAF.

Sportovci roku se stali:

Kristýna Slaninová (Glitter Stars Slavkov) – Peewee roku 2016

Barbora Hasmanová (Prague Eagles Cheerleaders) – Juniorka roku 2016

Aneta Macharová (Glitter Stars Slavkov) – Senior žena roku 2016

Tomáš Jetel (Join New Spirit Allstars) – Senior muž roku 2016

Trenérkou roku 2016 se stala Renáta Macharová z týmu Glitter Stars Slavkov.

V letošním roce byla udělena speciální cena po JNS Pulse za mimořádný přínos českému cheerleadingu.

Do síně slávy v roce 2016 vstoupily Nikol Míková a Anne Dewald Quesnell.

Zárověň byla Nikol Míková navržena a valnou hromadou potvrzena jako Čestná členka ČACH a na Galavečeru obdržela plaketu "Čestný člen".

Gratulujeme všem vítězům a nominovaným a přejeme spoustu dalších úspěchů!

Výbor ČACH

Již náme všechny nominované, kteří se probojovali až do finálové trojice v anketě České asociace cheerleaders "Sportovec a trenér roku 2016". Gratulujeme všem nominovaným!

Slavnostní vyhlašování vítěžů ankety společně s uvedením nových osobností do Síně slávy českého cheerleadingu, proběhne na společném slavnostním Galavečeru ČACH a ČAAF dne 4. 2. 2017 od 19:00 v Royal Theater v Praze. Součástí večera bude i vystoupení cheerleaders, tombola, raut a nebude chybět ani živá hudba.

Místo konání akce

Web akce

Událost na FB

Vstupenky je nutno objednat na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

SLAVNOSTNÍ GALAVEČER ČESKÉ ASOCIACE AMERICKÉHO FOTBALU A ČESKÉ ASOCIACE CHEERLEADERS

se uskuteční 4. 2. 2017 od 19:00 v kulturních prostorách Royal, Vinohradská 48, Praha 2.

Protože cheerleading je historicky spjat s americkým fotbalem, obě asociace pokračují v úzké spolupráci. Ve druhém ročníku společného slavnostního galavečera oceníme skvělé sportovce a osobnosti z obou našich sportovních odvětví.

Těšit se můžete na nominované kategorie, za cheerleaders Trenér roku, Sportovec roku (Senior muž, Senior žena, Junior, Peewee) a Sympaťák roku, za americký fotbal budou vyhlášeni Hráč roku, MVP offense ČLAF (nejužitečnější hráč útoku nejvyšší ligy), MVP defense ČLAF (nejužitečnější hráč obrany nejvyšší ligy), Junior roku a Objev roku. V každém ze sportů zároveň bude zvolena osobnost, která vstoupí do Síně slávy. Ceny pro vítěze dodala společnost Preciosa.

V průběhu slavnostní oficiální části proběhne vystoupení cheerleaders, dále se pak můžete těšit na raut, živou hudbu, tanec, večerní zábavu či bohatou tombolu.

Informace o vstupenkách
Vstupenky je nutno objednat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Do e-mailu napište počet vstupenek a jméno. Další informace dostanete při potvrzení přijetí objednávky. Doprodej vstupenek na místě NEBUDE!
Vstupenka vstup+welcome drink+raut: 490 Kč.
Ke vstupence lze dokoupit pitný režim za 590 Kč
Pitný režim platí na 6 hodin a obsahuje nealko nápoje jako Coca ­Cola apod, Juice, káva nebo čaj, pivo Pilsner Urquell, nealkoholické pivo Birell, víno červené a bílé Česko/Itálie.

Přijďte zažít úžasnou atmosféru, těšíme se na Vaši návštěvu!

Vážení trenéři a zástupci týmů,

 
v příloze naleznete formulář pro nominaci do ankety Trenér a sportovec roku 2016, jejíž vítězové budou slavnostně vyhlášeni na Galavečeru České asociace cheerleaders a České asociace amerického fotbalu, který se bude konat 4. 2. 2017 v Praze. 
 
Každý klub může vyplnit jednoho sportovce v kategorii Peewee, Junior, Senior žena a Senior muž; jednoho Trenéra; a nominovat jednu osobnost do Síně slávy, ať již ze svého či jiného týmu.
 
Své nominace posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nejpozději do 25. 12. 2016
Výsledky budou zpracovány a předány nominační komisi, která má právo také nominovat.
 
Jaká kritéria rozhodují o vítězi:
-Reprezentace na ME 2016, MS 2016
-Člen CNCT 2015/16
-Člen CNCT 2016/167
-Účast a umístění na ME
-Umístění v České národní cheer lize CNCL
-Umístění na MČR
-Umístění na ČACH soutěžích
-Účast na více soutěžích ČACH
-Účast ve více kategoriích
-Umístění na Klubových soutěžích
-Umístění na zahraničních soutěžích kromě MS a ME
-Účast na dalších zahraničních soutěžích kromě MS a ME