CNCT

Český národní reprezentační tým (Czech National Cheer Team, či zkráceně CN/CT) je výběr nejlepších cheerleaders z celé České republiky a spadá pod Českou asociaci cheerleaders (dále jen „ČACH“). Základní úlohou tohoto týmu je podpora rozvoje cheerleadingu, jako zatím stále se vyvíjejícího sportu.

Reprezentační tým pravidelně jezdí reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěže, jezdí školit ostatní české týmy, exhibičně vystupuje na českých soutěžích a na různých kulturních, sportovních či charitativních akcích.

Členové národního týmu udávají směr ostatním cheerleaders, nejen svými úspěchy ale i svým chováním mezi sebou a k ostatním cheerleaders. CN/CT je ideální formou reprezentace daného partnera, neboť jsou vzorem pro ostatní a jejich záběr je nejen po celé České republice ale i v zahraničí.

CN/CT je v sezóně 2016/2017 nově složen ze tří složek:

·         CN/CT Junior

·         CN/CT Masters

·         CN/CT Senior

CN/CT Junior – nově vzniklá složka, která má za cíl účast na oficiálním ICU mistrovství světa junior Worlds 2017.  Historicky první juniorský reprezentační tým právě s cílem vycestovat v dubnu na Floridu, kde se bude mistrovství světa konat. Mimo Mistrovství světa v dubnu juniorský tým exhibičně vystoupí v roce 2017 na soutěži pořádané ČACH Roller coaster cupu. Juniorský tým má taktéž motivovat další mladé sportovce k pozitivnímu vztahu k tomuto sportu.
Konkurzu  na sezonu 2016/2017 se zúčastnilo 31 dětí z 8mi týmů. Konkurz probíhal 1. - 2. 10. 2016 u našeho partnera v Jojo Gym. Během nabitého víkendového konkurzu bylo vybráno 24 dětí, 2 náhradníci jako součást týmu a 1 externí náhradník.

Členové národního týmu pro sezónu 2016/2017:
Beranová Ester, Bradlerová Veronika, Broszová Sára, Čepeláková Veronika, Fleischhansová Klára, Francová Anežka, Guntherová Natálie, Hajná Eva, Hasmanová Barbora, Horynová Eliška, Jankovská Alena, Janteková Veronika, Kniplová Denisa, Kutišová Kateřina, Melichárková Míša, Pačesová Tereza, Plesarová Kristýna , Sabó Adéla, Scheiberová Natalie, Staňková Radka, Štofiková Nikol, Tokolyová Karolína, Vašková Magdalena, Veiglová Adéla, Voltová Tereza, Hartová Nikol, Děmjaňuková Anna.

 

CN/CT Masters – tým proškolených instruktorů, který má za cíl školit nové ale i stávající týmy a předávat zkušenosti a rozvíjet tak cheerleading. Masters exhibičně vystoupil na soutěži pořádané ČACH Spirit cheer cupu 2016.
Na základě přihlášek bylo během víkendu 22. - 23. 10. 2016 přijato 9 instruktorů z 5ti týmů. Ti se v roce 2016 zúčastnili:

Summer cheer camp 2016

Tumble camp 2016

UCA camp 2016

školení týmu v Mohelnici

soustředění a tréninky CNCT junior

 


Členové národního týmu pro sezónu 2016/2017:
Česká Jana,  Filípková Michaela,  Lavička Milan,  Přibilík Jakub,  Slavík Radovan,  Tilgner Michal,  Vandělíková Petra,  Winterová Magda,  Záveská Anna.


CN/CT Senior - reprezentační tým, který v dubnu roku 2016 reprezentoval Českou republiku na oficiálním ICU mistrovství světa v Orlandu na Floridě. V roce 2016 se jednalo o historicky první oficiálně vyslaný tým na vrcholnou soutěž v Orlandu na Floridě, odkud si dovezli cenné umístění – 8. místo a nechali za sebou mnoho dalších států. Mezi evropskými státy skončila Česká republika druhá.
Konkurzu se ve dnech 15. - 16. 10. 2016 zúčastnilo 21 sportovců ze 7mi týmů. Konkurz probíhal u našeho partnera v Jojo Gym.

Členové národního týmu pro sezónu 2016/2017:

Cihlová Tereza, Čiháková Veronika,  Doležalová Linda,  Hlásenská Veronika,  Jína Marek,  Lavička Milan,  Linha Ondřej,  Lomičková Tereza,  Menclová Hana,  Mošová Amalie,  Nechvátalová Lucie,  Polanský Ondřej,  Stibůrková Petra,  Stibůrková Veronika,  Stolpovsky Alexandr,  Svitáková Dominika,  Šťastná Kateřina,  Šťastná Lenka,  Šulcová Aneta,  Těšínský Tomáš,  Vandělíková Petra,  Zajíc Vladislav.