Nabízíme vám další skvělou příležitost zatrénovat si s Tonym Hodgesem, tanečníkem, trenérem, choreografem a porotcem Cheer Dance v Praze. Můžete se účatnit některé z OPEN CLASS a nebo si objednat SOUKROMÝ TRÉNINK jen pro vás. Jednotlivé taneční tréninky proběhnou v neděli 19. 11. 2017 (po Spirit Cheer Cupu).

9:30-11:00 hod – OPEN CLASS PEEWEE,YOUTH

11:00-13:30 hod – OPEN CLASS JUNIOR, SENIOR

Open class jsou obecné zaneční tréninky zaměřeny převážně na tanečný styl FREESTYLE POM – práce s pomy, technické prvky, krátká choreografie. Přihlásit se mohou jednotlivci i menší skupinky.

14:00-19:00 hod – PRIVATE PACTICES

Soukromé hodinové lekce pro jednotlivé týmy/skupiny/dvojice a jejich konkrétní potřeby – možná konzultace hotové choreografie, nácvik vybraných prvků, trénink dle vašeho přání,  individuální přístup. 

Přihlášení na workshop je možné přes Elektronický registrační systém ČACH, který je přístupný na www.cach.cz/registrace nebo na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozn.: Pozdější dohlášení možné pouze při volné kapacitě. Poplatky jsou nevratné. Možnost převést na náhradníka. Jednotlivé lekce budou otevřeny při minimálním počtu účastníků.