Cheer Levels Clinic – neděle 19. 11. 2017

Cheer Levels Clinic je jednodenní školení, které se bude konat v neděli 19. 11. 2017 v Praze na Strahově. Školení je určené pro trenéry a choreografy sportovního cheerleadingu. Obsahem jsou cheer levely 1-6, aktualizace pravidel pro letošní sezónu a upřesnění pojmů v cheerleadingu. Důraz bude kladen na v ČR nové levely 2 a 4. Jedná se o jedinečné školení tohoto druhu vedené v českém jazyce!

Školení povede Petra Žáková, členka Komise pro bezpečnost a pravidla ČACH, zkušená trenérka a ECU Safety porotkyně (ECU Europeans 2017, ICU Worlds 2017).

Obsah školení je koncipován podle jednotlivých oblastí cheerleadingu a postupné progrese prvků:

Tumbling Level 1-6

Stunts Level 1-6

Sestupy Level 1-6

Pyramids Level 1-6

Tosses Level 1-6

Základní cena školení činí 1200,- Kč. Díky vyjednání skvělých a ojedinělých podmínek pro tento ročník a  protože chceme Vás, trenéry, plošně podpořit ve vzdělání v oblasti soutěžních pravidel, zejména v nově zaváděných levelech 2 a 4, se výbor ČACH se usnesl tuto akci dál finančně podpořit, a zajistit tak, aby se co nejvíce z trenérů a asistentů členských Klubů ČACH této akce mohlo zúčastnit a vzdělávat se.
Cena při pro členy ČACH při včasném přihlášení do 31. 10. 2017 činí 590,- Kč/1 os., později při přihlášení do 10. 11. nebo pro nečleny ČACH činí 790,- Kč / 1 os. 

Přihlášení na školení je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci “Akce”,který je přístupný na www.cach.cz/registrace nebo na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozn.: Pozdější dohlášení možné pouze při volné kapacitě. Poplatky jsou nevratné. Možnost převést na náhradníka. Jednotlivé lekce budou otevřeny při minimálním počtu účastníků.

Adresa a dopravní spojení:
Jednací místnost ČUS, Strahov - Praha 6, Zátopkova 100/2
MHD bus "Koleje Strahov", plus 5 minut pěšky. Parking možný v přilehlých ulicích.