Obecné informace o COACH UNIVERSITY ZDE
Detailní rozpis lekcí v kurzu Víkend 1 a Víkend 2

 

Otevíráme pro vás druhý ročník "Trenérské licence C – Cheer", který proběhne o víkendech 7.-8. 1. 2016 a 13.-15. 1. 2016 v Praze.

Zvýšenou pozornost prosím věnujte též Obecný pravidlům pro získávání licencí na straně 5. ZDE

Po zavedení licencí jsou všechny stávajíci týmy (trenéři těchto týmů), povinni zažádat do 3 let o licenci C, pro nové tymy pak do 3 let po registraci. Pro licence B je prostor k získání licence do 5 let.

Cena kurzu „Trenérské licence C – Cheer“ činí 3 500 Kč (kurz se koná vždy při minimální účast 10 osob).

Své přihlášky zasílejte nejpozději do 30. 12. 2016 prostřednictvím Elektronického registračního systému nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Povinnou součástí licence C je také kurz První pomoc ve sportu v rozsahu 12 hodin, který je potřeba absolvovat  nejdéle do 12 měsíců od zahájení studia. ČACH bude pořádat kurz „První pomoci ve sportu – specializace cheerleading“ ve spolupráci s Červeným křížem v termínu 11./12. 3. 2017, cena 1 000 Kč/1 os (více viz samostatný mail z 1. 12. 2016).

Závěrečné práce vašich kolegů, kteří již absolvovaly COACH UNIVERSITY v minulém (prvním) roce, budou po novém roce vyvěšeny na webu ČACH a můžete je plně využít jako metodický materiál pro praxi a práci s vaším týmem.

Věříme, že právě projekt systematického vzdělávání trenérů v ČR povede k plynulému zvyšování sportovní výkonnosti v ČR, profesionalizaci sportovního odvětví, odbornosti pracovníků ve sportovním odvětví, snížení úrazovosti a zvýšení bezpečnosti tréninku.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.