Vážení zástupci týmů, trenéři,

oznamujeme vám, že s platností od 1. 2. 2017 včetně, ukončuje na vlastní žádost Adéla Černohorská, viceprezidenta ČACH, svou činnost ve Výkonném výboru ČACH.

Tímto ji velice děkujeme za dosavadní práci a přínos pro Českou asociaci cheerleaders.

Na základě této skutečnosti Výbor ČACH navrhuje Marii Cerhovou, dosavadní členku výboru ČACH, na post viceprezidentky ČACH. O návrhu bude dále hlasováno na Valné hromadě ČACH.

V návaznosti na předešlé tak Česká asociace cheerleaders, z. s. hledá nového kolegu/kolegyni do týmu a vyhlašuje výběrové řízení na pozici  člen/ka Výboru ČACH s platností od 4. 2. 2017.

Orientační popis práce naleznete v přiloženém inzerátu. V případě dotazů na bližší informace týkající se náplně, kontaktujte prosím členy Výboru ČACH.

Zájemci mohou své životopisy a stručný motivační dopis zasílat do 13. 1. 2017 na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Podklady o jednotlivých kandidátech budou předloženy zástupcům kolektivních členů ČACH a o novém členovi Výboru ČACH bude následně hlasováno na Valné hromadě ČACH, která proběhne 4. 2. 2017 v Praze.

Těšíme se na vaše kandidátky a nového kolegu do týmu.

S pozdravem,

Výbor ČACH

Inzerát: člen/ka Výboru ČACH