Česká asociace cheerleaders, z. s. hledá nového kolegu/kolegyni do týmu a vyhlašuje výběrové řízení na pozici člen/ka Výboru ČACH s platností od 4. 2. 2017. Orientační popis práce naleznete v přiloženém inzerátu. V případě dotazů na bližší informace týkající se náplně, kontaktujte prosím členy Výboru ČACH.

Zájemci mohou své životopisy a stručný motivační dopis zasílat do 13. 1. 2017 na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Podklady o jednotlivých kandidátech budou předloženy zástupcům kolektivních členů ČACH a o novém členovi Výboru ČACH bude následně hlasováno na Valné hromadě ČACH, která proběhne 4. 2. 2017 v Praze.

 Inzerát: člen/ka Výboru ČACH


 Trenér reprezentace

Máme pro vás jedinečnou možnost připravit se již nyní na výběrové řízení na trenéra české reprezentace 2017/2018, které se bude konat v červnu 2017.

Již nyní můžete načerpat zkušenosti od trenérky CNCT senior Vereny Hommer, která již loni dovedla tento tým k osmému místu na světovém šampionátu.

V případě zájmu, postupujte dle inzerátu. Na výběrové řízení v červnu bude rozeslána pozvánka zvlášť.

 Inzerát: trenér reprezentace


 

Rozšiřujeme trenérskou komisi, staň se její součástí!

Nabízíme vám skvělou možnost ještě více ovlivnit dění v českém cheerleadingu! Rozšiřujeme kompetence trenérské komise a právě vy se můžete stát její součástí. Více informací naleznete v přiloženém inzerátu.

V případě zájmu o členství v některé z dalších odborných komisí ČACH (zejména pak mediální komisi, komisi pro bezpečnost a pravidla, taneční komisi, revizní či komisi porotců), neváhejte nám zaslat své stručné CV a motivační dopis viz instrukce v inzerátu.

Předejte tuto nabídku i dalším potenciálním zájemcům z vašeho týmu!

 Inzerát: člen trenérské komise


Jsi „ex“ cheerleader, fanoušek, rodič a nebo letos nesoutěžíš a chceš se dál držet v oboru a zůstat v obraze?

V současné době hledáme člověka, který by se podílel na přípravě soutěže a organizaci soutěžního dne.

 Inzerát: STAFF - bedňák

 Inzerát: STAFF - obsluha výsledkových listin

 Inzerát: STAFF - nošení výsledkových listin

 Inzerát: STAFF - prodej vstupenek

 Inzerát: STAFF - prodejní stánek

 Inzerát: STAFF - registrace

 Inzerát: STAFF - streaming

 Inzerát: STAFF - warm-up

 Inzerát: STAFF - zpětná projekce